Dolli використовує Cookie-файли для підвищення ефективності роботи з сайтом. Продовжуючи користуватися цим сайтом, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.

Конверт для новонародженого

23.10.2017 0 Коментарів Статті для батьків,

Для прогулянок на свіжому повітрі в холодну пору, а особливо взимку жодної мамі не обійтися без конверта в коляску. Звичайно можна закутати дитину в ковдри але завжди є ризик що він розкутається. Цей корисний аксесуар не тільки полегшує мамі життя під час прогулянки, але ще і дозволяє дитині відчувати себе більш комфортно в колясці.

Вибір конверта в коляску.

Весь одяг і аксесуари для дітей в тому числі і конверти в коляску, повинні вибиратися з великою ретельністю. Оскільки від цього залежить як комфорт так і здоров'я Вашого малюка. Важливо пам'ятати що до дитячих конвертів висуваються високі вимоги.

Перше це матеріали. Вони повинні бути натуральними і екологічними. Зовнішній шар повинен бути непроникним і надійно захищати малюка від дощу, снігу та холодного вітру.

Якщо Ваш малюк народився взимку, тоді купуйте конверт на виписку з пологового будинку. Ми рекомендуємо Вам віддати перевагу зимовому конверту на овчині. Він буде чудово тримати тепло і надійно захистить дитину навіть від сильного морозу. Не забувайте брати конверт з запасом, щоб дитинка могла комфортно поміститися в конверт в ковдрі і одязі.

Літній конверт також вибирайте з натуральних тканин. Також намагайтеся вибирати ті моделі в яких передбачена можливість трансформації. Ми рекомендуємо купувати товари для дітей від відомих і перевірених виробників, які дбають про свою репутацію і випускають якісну продукцію.

Одним з таких виробників є baby breeze. Це український виробник, який зарекомендував себе з позитивного боку на нашому ринку і не тільки.

 

Купити конверти в коляску в інтернет магазині Dolli.

Наш інтернет магазин дитячих товарів Dolli, представляє Вашій увазі якісні конверти в коляску від відомого бренду babybreeze за найпривабливішими цінами в Києві та Україні. Тільки у нас якісні товари для дітей та аксесуари для батьків від відомих вітчизняних і зарубіжних виробників за лояльними цінами. Тільки у нас Ви можете купити конверт в коляску недорого.

Loading...
Loading...
Loading...